Technologia

>Technologia
Technologia 2017-09-22T15:24:37+00:00

Technologie wykorzystywane na naszych myjniach

Mikroproszek

Nasze myjnie samoobsługowe wykorzystujące tzw. mikroproszek gwarantują najlepszy rezultat mycia bez użycia szczotek. Aktywne substancje myjące oraz środki powierzchniowo-czynne w połączeniu z gorącą, zmiękczoną wodą, czyszczą powierzchnię samochodu. Nie ryzykuj mycia niesprawdzonymi środkami chemicznymi, które mogą uszkodzić lakier twojego samochodu!

Wosk

Nanotytanowy wosk – polimer rozprowadzony strumieniem gorącej, zmiękczonej wody, uszczelnia powierzchnie pojazdu, zapobiegając przyjmowaniu brudu. Zaprojektowany tak by uniknąć mazania się szyby podczas pracy wycieraczek. Regularne stosowanie zmniejsza koszt następnego mycia.

Nabłyszczacz

W czwartym programie do zdemineralizowanej wody dodajemy specjalistyczny środek o właściwościach nabłyszczająco-osuszających, dzięki któremu możesz odjechać z myjni bez wycierania pojazdu, nie martwiąc się o zacieki na lakierze czy szybie.

Odwrócona osmoza

Zjawisko odwróconej osmozy w naszej technologii oczyszczania wody uwarunkowane jest to obecnością półprzepuszczalnej błony. Ciśnienie w sieci wodociągowej powoduje, że jedynie cząsteczki wody zostają „przeciśnięte” przez półprzepuszczalną błonę pozostawiając wszystkie zanieczyszczenia po jej drugiej stronie. Następuje zatem przepływ wody z roztworu o stężeniu większym (brudna woda) do roztworu o stężeniu mniejszym (czysta woda). Tak oczyszczona woda nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń (cząsteczek kamienia czy żelaza) na lakierze pojazdu.