Koszt myjni bezdotykowej

>Cennik
Cennik 2019-04-24T13:56:25+00:00

Każda myjnia może zostać wyposażona w maszyny o różnej wydajności i funkcjonalności, których cena dopasowana będzie do budżetu Inwestora. Nasi Klienci mają ponadto duży wpływ na personalizację swojej myjni. Biorą czynny udział w tworzeniu jej konfiguracji, jak i w jej zewnętrznego wyglądu. Chętnie służymy swoją pomocą w kwestiach wyboru odpowiednich funkcjonalności myjni jak i odpowiedniego dostosowania urządzeń do lokalizacji.

Koszt myjni, wszystkich akcesoriów dodatkowych oraz prac budowlanych i konstrukcyjnych obliczamy dla naszych klientów indywidualnie na podstawie aktualnych cen rynkowych materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Cena w jakiej proponowana jest nasza myjnia jest więc oparta o aktualne i precyzyjne obliczenia. Koszt inwestycji przygotowany przez naszych handlowców jest zawsze kompletny i nie zawiera ukrytych opłat dodatkowych. W kalkulacji uwzględniamy wszystkie urządzenia, akcesoria i niezbędne materiały według oczekiwań Klienta.

Jesteśmy przekonani, że przedstawiony przez nas kosztorys myjni będzie odpowiadał możliwościom i oczekiwaniom naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Skontaktuj się z nami