Technologia

>Technologia
Technologia 2022-12-15T09:04:25+00:00

Technologie wykorzystywane na naszych myjniach

Mikroproszek

Użycie nowoczesnego mikroproszku gwarantuje zachwycające efekty czyszczenia Twojego samochodu. Nasza myjnia bezdotykowa wykorzystuje aktywne substancje myjące oraz środki powierzchniowo-czynne, które w połączeniu z gorącą, zmiękczoną wodą czyszczą delikatną powierzchnię bez zarysowań. Substancje te, w połączeniu z odpowiednim ciśnieniem, w bezpieczny sposób zastępują tradycyjne szczotkowanie czy polerowanie. Nie ryzykuj obsługi niesprawdzonymi środkami chemicznymi bezdotykowymi lub nieprofesjonalną obsługą, która może uszkodzić lakier twojego samochodu!

Wosk

Wykorzystywany w naszych stacjach bezdotykowych nano tytanowy wosk to polimer, który rozprowadzony strumieniem gorącej, zmiękczonej wody pod ciśnieniem, uszczelnia powierzchnie pojazdu, zapobiegając przyjmowaniu brudu. Zaprojektowany tak, by uniknąć mazania się szyby podczas pracy wycieraczek. Regularne stosowanie zmniejsza koszt następnego mycia i chroni lakier przed mikro zarysowaniami oraz negatywnym działaniem promieni UV.

Nabłyszczasz

Do czwartego programu naszych bezdotykowych myjni samoobsługowych do zdemineralizowanej wody dodajemy specjalistyczny środek o właściwościach nabłyszczająco-osuszających. Dzięki jego właściwościom możesz odjechać z myjni bez wycierania pojazdu, nie martwiąc się o nieestetyczne zacieki i plamy na lakierze czy szybie.

Odwrócona osmoza

Zjawisko odwróconej osmozy w naszej samoobsługowej technologii oczyszczania wody uwarunkowane jest to obecnością półprzepuszczalnej błony. Jej zadaniem jest przemieszczanie wody pod wysokim ciśnieniem i jednoczesne zatrzymywanie zanieczyszczeń. Następuje zatem przepływ wody z roztworu o stężeniu większym (brudna woda) do roztworu o stężeniu mniejszym (czysta woda). Tak oczyszczona woda nie pozostawia żadnych zanieczyszczeń (cząsteczek kamienia czy żelaza) na lakierze pojazdu, dzięki czemu wyjeżdżając z naszej samoobsługowej stacji bezdotykowej, możesz się cieszyć lśniącym lakierem bez matowej powłoki czy nieestetycznych zacieków.