Praca

>Praca
Praca 2017-11-04T18:21:18+00:00

Czysto.pl Sp. z o.o. prowadzi rekrutację w całej Polsce na poniższe stanowiska pracy.

Zainteresowanych pracą prosimy o wysyłanie CV na adres: praca@czysto.pl.

Serwisant myjni / montażysta

Wymagania:
• praktyczne umiejętności techniczne (w szczególności znajomość zagadnień hydrauliki i elektryki)
• prawo jazdy kat. B
• umiejętność obsługi komputera i korzystania z Internetu
• przygotowanie do pracy fizycznej na wolnym powietrzu
• umiejętność analitycznego myślenia w rozwiązywaniu problemów
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• samodzielność
• sumienność i zaangażowanie
• bardzo dobra organizacja pracy
• dyspozycyjność

Dodatkowe atuty:
• wiedza techniczna na temat myjni samochodowych
• znajomość zagadnień elektroniki, automatyki, silników elektrycznych
• doświadczenie w pracy z kotłami gazowymi i olejowymi
• uprawnienia SEP i gazowe
• znajomość języków obcych

Oferujemy:
• zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• uczestnictwo w okresowych szkoleniach
• pracę w przyjaznej atmosferze
• dogodną dla kandydata formę zatrudnienia
• samochód służbowy i wyposażenie w niezbędne narzędzia

Opis stanowiska:
• obsługa serwisowa urządzeń wysokociśnieniowych
• montaż myjni samochodowych
• obszar pracy w promieniu 200km od miejsca zamieszkania
• sporządzanie raportów i dokumentacji serwisowej

Przedstawiciel handlowy

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym

• wiedza na temat myjni samochodowych
• znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:
• samochód służbowy

• pozyskiwanie klientów dla firmy
• obsługa posprzedażowa klientów
• sporządzanie ofert handlowych
• uczestnictwo w spotkaniach i targach branżowych