Dlaczego myjnia bezdotykowa?

>Dlaczego bezdotykowo
Dlaczego bezdotykowo 2020-10-13T15:06:17+00:00

Samodzielne kontrolowanie oraz obsługa zabiegów pielęgnacyjnych Twojego samochodu i ich kosztów to tylko jedne z wielu zalet, jakie niesie ze sobą nowoczesna myjnia bezdotykowa. Powodem tej ogromnej popularności jest także coraz większa świadomość kierowców na temat ryzyka korzystania z myjni szczotkowych i jednocześnie dostrzeganie przez nich wielu zalet, jakie niesie czyszczenie bezdotykowe. Istnieją trzy zasadnicze powody, dla których obiekty bezdotykowe w znacznym stopniu przewyższają konkurencję.

Bezpieczeństwo

Mycie bezdotykowe samochodu często określane jest mianem „czyszczenia bez zarysowań”, ponieważ korzystanie z naszych obiektów odbywa się bez obsługi szczotek czy gąbek, niosących ryzyko uszkodzenia lakieru. Warto również skorzystać z programu woskowania, które chroni Twój pojazd przed działaniem promieni UV, drobnymi zarysowaniami oraz ogranicza jego ponowne zabrudzenie, dzięki niewidocznej powłoce powstałej z gorącego nano-wosku.

Skuteczność

Dzięki innowacyjnym właściwościom mikroproszku, wykorzystywanym w stacjach bezdotykowych, otrzymujemy rezultat porównywalny z efektem mycia przy użyciu szczotek. Różnica polega na tym, że proszek w połączeniu z odpowiednią temperaturą i wysokim ciśnieniem nie powoduje mikrouszkodzeń lakieru, które mogłoby spowodować tradycyjne szczotkowanie czy ręczna obsługa. Spektakularny efekt zapewnia użycie wszystkich czterech programów, dzięki którym lakier jest odpowiednio zabezpieczony, a samochód lśni czystością bez nieestetycznych zacieków i plam.

Niska cena

Myjnia samoobsługowa jest zdecydowanie tańsza niż jej standardowa konkurencja. Podstawowym atutem jest to, że użytkownik sam decyduje w jakim czasie i za jaką cenę zadba o wygląd swojego samochodu, a także to, że sam wykonuje tę czynność. Pozwala to na znaczne obniżenie kosztów obsługi oraz jej dokładność. Kierowca osobiście, na bieżąco kontroluje długość trwania zabiegów pielęgnacyjnych, których potrzebuje jego samochód, dzięki czemu może samodzielnie zadbać o jego spektakularny wygląd.