Grupa czysto.pl

>Grupa czysto.pl
Grupa czysto.pl 2022-12-15T09:45:37+00:00

Nasza grupa

Czysto.pl to największa sieć samoobsługowych myjni bezdotykowych w Polsce. W 2004 roku byliśmy pionierem a od tego czasu zostaliśmy liderem branży. Od momentu powstania firmy postawiliśmy na partnerską strategię handlową oraz rzetelną współpracę serwisową z naszymi inwestorami.
Zaowocowało to budową kilkuset myjni przy czym warto zauważyć że niespełna kilka procent naszych klientów poprzestaje na jednej inwestycji z naszą firmą.

Myjnie nowe

Czysto.pl to największa sieć samoobsługowych myjni bezdotykowych w Polsce. W 2004 roku byliśmy pionierem a od tego czasu zostaliśmy liderem branży. Od momentu powstania firmy postawiliśmy na partnerską strategię handlową oraz rzetelną współpracę serwisową z naszymi inwestorami. Zaowocowało to budową kilkuset myjni przy czym warto zauważyć że niespełna kilka procent naszych klientów poprzestaje na jednej inwestycji z naszą firmą.

Myjnie używane

Zespół specjalistów technicznych oraz aktywnych handlowców. Posiada grupę inwestorów stale zainteresowanych zakupem myjni. Jeśli z jakichś powodów zamierzasz sprzedać swoją myjnię zrób to z kupmyjnie.pl. Możesz z nami współpracować, jako ogłoszeniodawca (nie ma bardziej wyspecjalizowanego miejsca gdzie warto szukać myjni używanych) lub jako nasz partner. Wówczas zajmiemy się sprzedażą Twojej myjni kompleksowo, od stworzenia ofert i reklamy, przez pełne zaangażowanie naszych handlowców po umowę sprzedaży i gwarancję na sprzedawany obiekt czy urządzenia.  Zapewniamy pełna obsługę techniczną, marketingową oraz formalną od strony prawnej czy notarialnej.

Internetowy sklep branżowy

To najbardziej rozpoznawalny sklep branży myjniowej na rynku. Obsługujemy ponad 1000 podmiotów. Po 4 latach działalności stał się samodzielnym liderem rynku. Teraz przyszła pora na rozszerzenie oferty oraz terytorium działania. Bezdotykowa w nowej odsłonie pojawiła się w kilku krajach Europy. Stali klienci sklepu mogą liczyć na specjalne warunki oraz profesjonalne doradztwo i obsługę. Na stałe z bezdotykowa.pl pracuje kilkunastu serwisantów służących Państwu swoimi umiejętnościami. Serwisujemy większość urządzeń myjniowych dostępnych na rynku mając do nich ogromny magazyn części i podzespołów. Współpracujemy z wieloma markami myjni oraz producentami części do nich. Nasze doświadczenie pozwala twierdzić, że dostępność części w bezdotykowa.pl jest znacznie większa niż u producentów myjni.

Aplikacja płatniacza

Optipay to nowatorska aplikacja pozwalająca właścicielom myjni na kontakt z klientami. Aplikacja w pełni obsługująca klientów ceniących płatności bezgotówkowe, proste fakturowanie i łatwy dostęp do usługi. Aplikacja oferuje program lojalnościowy dla klientów myjni, a dla ich właścicieli wiele zniżek cenowych na produkty niezbędne do prowadzenia biznesu (oferta VIP w sklepie bezdotykowa.pl i nie tylko). Większość dobrych myjni będzie oferować możliwość płatności OptiPay nie chcąc zrezygnować z dostępu do największych flot w Polsce. Badania wskazują, że wzrost płatności bezgotówkowych jest nieunikniony i wkrótce przekroczy 50% obrotów. Sama płatność kartą to za mało. OptiPay oferuje wiele form płatności, a przede wszystkim wielki katalog nagród dla kierowców w sklepie lashop.pl OptiPay to również aktywne kampanie reklamowe w internecie, we wszystkich social mediach i bardzo skuteczne działanie przedstawicieli w pozyskiwaniu klientów flotowych zarówno ogólnopolskich jak i lokalnych.

Już wkrótce

Projekt skierowany do osób szukających pomysłu na inwestycję. Nasi partnerzy otrzymują kompleksowe know-how prowadzenia biznesu, asortyment oraz przestrzeń do jego prowadzenia.

Urządzenia czyszczące

Produkty szwajcarskiej marki Cleanfix są przygotowane do wykonania najtrudniejszych zadań. Klienci mogą wybierać w szerokiej gamie urządzeń przeznaczonych do każdego celu i wymagań. W naszej ofercie znajdują się: odkurzacze do pracy na sucho, odkurzacze do pracy na mokro, odkurzacze parowe, odkurzacze plecakowe, maszyny ekstrakcyjne, maszyny jednotarczowe, zamiatarki ręczne, oraz maszyny szorująco – zbierające.

Serwis myjni

Nasz Serwis to wykwalifikowana i doświadczona kadra techniczna, która nieustannie czuwa nad jakością usług na myjniach naszej sieci. Wykonywane przez nas regularne kontrole stanów technicznych i przeglądy urządzeń minimalizują prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Każdy z pracowników naszego serwisu ma do dyspozycji samochód serwisowy wyposażony w profesjonalne narzędzia, kompletny zestaw oryginalnych części oraz nowoczesny sprzęt komputerowy pozwalający precyzyjnie regulować dozowanie środków chemicznych, procesy podgrzewania i filtracji wody, jak również monitorować pracę całego urządzenia.

Wyłączny dystrybutor

Marka Waterpress nie jest dziełem przypadku, poprzedza ją niemal 15 letni okres doświadczenia osób ją tworzących w dziedzinie myjni samoobsługowych oraz urządzeń wysokociśnieniowych. Firma Waterpress dynamicznie się rozwija zyskując zaufanie klientów i pozycję na rynku myjniowym. Naturalną rzeczą stała się fuzja z Czysto.pl oraz jej markami. W tym momencie firmy wspólnie oferują: myjnie, serwis, większość dostępnych podzespołów, chemię, aplikację mobilnąoraz niepowtarzalne Know How branży mycia pojazdów.

Wyłączny dystrybutor

Od czasu budowy pierwszych myjni bezdotykowych w Polsce minęło już ponad 10 lat. Przez ten okres branża myjni samochodowych rozwijała się bardzo dynamicznie, zarówno jej sfera przemysłowa jak i usługowa. Od samego początku mieliśmy wielki wpływ na kształtowanie rynku i razem z największymi ówczesnymi producentami urządzeń przyczyniliśmy się do popularyzacji myjni bezdotykowych w Polsce. Równocześnie rozwijając autorskie projekty oraz nawiązując kontakty z najlepszymi dostawcami z całej Europy, wypracowaliśmy własne innowacyjne rozwiązania. Kilka lat temu, tworząc nową markę NS Premium, postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie i po raz kolejny wnieść swój wkład do branży.

Wyłączny dystrybutor

Firma Adriateh to doświadczony chorwacki producent myjni samochodowych wyróżniający się na tle konkurencji kompleksowością oferty skierowanej dla najbardziej wymagających inwestorów. Oferujemy nie tylko urządzenia myjące wraz z akcesoriami i wyposażeniem dodatkowym ale także jesteśmy producentem nowatorskich, bardzo oryginalnych i praktycznych konstrukcji oraz kontenerów technicznych dla myjni. Wieloletnie doświadczenie i rzetelność sprawiają, że Adriateh jest rozpoznawalną marką w wielu krajach na całym świecie. Naszymi wiernymi Klientami są zarówno inwestorzy jak i konsumenci korzystających z myjni.