Koszt myjni bezdotykowej

>Cennik
Cennik 2022-12-15T08:29:25+00:00

W czysto.pl zajmujemy się dostarczaniem niezbędnego wyposażenia wszystkim inwestorom, którzy chcą uruchomić własną myjnię bezdotykową pod szyldem naszej sieci. Sporządzamy kompleksowy biznesplan, który uwzględnia zarówno miesięczne koszty stałe, związane z zakupem niezbędnych akcesoriów i środków chemicznych, jak i eksploatacją mediów (wody, gazu i energii elektrycznej), a także – opcjonalnie – dzierżawą działki.

Ile kosztuje myjnia samochodowa? Cena związania z otwarciem takiej działalności jak myjnia bezdotykowa jest zawsze inna, ustalana indywidualnie z klientem. Koszt jej budowy zależy przede wszystkim od wielkości inwestycji czy liczby potrzebnych stanowisk. Cenę obliczamy na podstawie rynkowej wartości materiałów budowlanych oraz konstrukcyjnych. Nasz kosztorys nie zawiera ukrytych opłat.

Decydując się na wybór oferty Czysto.pl, dostajecie Państwo wsparcie marketingowe i serwis techniczny, polegający m.in. na regularnej wymianie zużytego sprzętu na nowy. Zajmujemy się również niezbędnymi formalnościami, w tym uzyskaniem zgód i pozwoleń (m.in. na odprowadzanie ścieków). Koszt budowy i otwarcia myjni bezdotykowej jest zdecydowanie niższy niż w przypadku tej tradycyjnej, ręcznej. Wynika to głównie z tego, że nie musicie Państwo zatrudniać pracowników, więc inwestycja szybko się zwróci.

Każda myjnia może zostać wyposażona w maszyny o różnej wydajności i funkcjonalności, których cena dopasowana będzie do budżetu Inwestora. Nasi Klienci mają ponadto duży wpływ na personalizację swojej myjni. Biorą czynny udział w tworzeniu jej konfiguracji, jak i w jej zewnętrznego wyglądu. Chętnie służymy swoją pomocą w kwestiach wyboru odpowiednich funkcjonalności myjni jak i odpowiedniego dostosowania urządzeń do lokalizacji.

Koszt myjni, wszystkich akcesoriów dodatkowych oraz prac budowlanych i konstrukcyjnych obliczamy dla naszych klientów indywidualnie na podstawie aktualnych cen rynkowych materiałów budowlanych i konstrukcyjnych. Cena w jakiej proponowana jest nasza myjnia jest więc oparta o aktualne i precyzyjne obliczenia. Koszt inwestycji przygotowany przez naszych handlowców jest zawsze kompletny i nie zawiera ukrytych opłat dodatkowych. W kalkulacji uwzględniamy wszystkie urządzenia, akcesoria i niezbędne materiały według oczekiwań Klienta.

Jesteśmy przekonani, że przedstawiony przez nas kosztorys myjni będzie odpowiadał możliwościom i oczekiwaniom naszych Klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi handlowcami.

Skontaktuj się z nami