Dlaczego myjnia bezdotykowa?

>Dlaczego bezdotykowo
Dlaczego bezdotykowo 2017-11-04T18:25:53+00:00

Dlaczego bezdotykowo?

Mycie bezdotykowe to obecnie ciesząca się największym uznaniem metoda mycia samochodów. Powodem tej ogromnej popularności jest coraz większa wiedza kierowców na temat ryzyka korzystania z myjni szczotkowych i jednocześnie dostrzeganie przez nich wielu zalet mycia bezdotykowego. Istnieją trzy zasadnicze powody, dla których myjnie bezdotykowe w znacznym stopniu przewyższają konkurencję.

Bezpieczeństwo

Mycie bezdotykowe często określane jest mianem „mycia bez zarysowań”, ponieważ korzystanie z myjni odbywa się bez użycia szczotek, czy gąbek, niosącego ryzyko uszkodzenia lakieru. Dodatkowym zabezpieczeniem jest nanoszony na powierzchnię pojazdu gorący nano-wosk chroniący lakier przed niszczącym działaniem promieni UV, powstawaniem mikrozarysowań oraz ponownym zabrudzeniem.

Skuteczność

Działanie chemiczne i mechaniczne tzw. mikroproszku w połączeniu z temperaturą i wysokim ciśnieniem gwarantuje doskonały rezultat, porównywalny z efektem mycia przy użyciu szczotek. Po skorzystaniu kolejno ze wszystkich czterech programów myjni otrzymujemy zaskakujący efekt połysku bez plam i zacieków.

Niska cena

Koszty ponoszone na myjni bezdotykowej są zdecydowanie niższe niż na myjniach samochodowych innego typu. Dodatkowym atutem jest samoobsługa. Użytkownik sam decyduje w jakim czasie i za jaką cenę umyje swój samochód.