Branża Myjni samoobsługowych doczekała się Stowarzyszenia

>>Branża Myjni samoobsługowych doczekała się Stowarzyszenia

Branża Myjni samoobsługowych doczekała się Stowarzyszenia

Przez ostatnie kilka miesięcy branża myjni samoobsługowych żyje tematem fiskalizacji. Wśród przedsiębiorców powstała potrzeba wspólnego działania.

W trakcie spotkania branżowego, które odbyło się 5 kwietnia bieżącego roku w Warszawie powstał pomysł powołania stowarzyszenia, które dałoby szansę na połączenie przedsiębiorców i przedstawienie potrzeb branży myjni samoobsługowych. Pomysł ten odbił się dużym echem i został bardzo pozytywnie odebrany wśród uczestników spotkania.

Bardzo duże zaangażowanie w sprawię doprowadziło do powołania Stowarzyszenia Myjnie Polskie.
Spotkanie założycielskie odbyło się 27 kwietnia 2022 r. w Wieliczce. Na Spotkanie przybyło wielu przedsiębiorców, którym nie jest obojętny los branży. W wyniku prowadzonych rozmów zostały wybrane władze Stowarzyszenia oraz komisja rewizyjna. Określone zostały zadania i cele na najbliższe miesiące.

Stowarzyszenie zrzesza właścicieli myjni samoobsługowych. Wspólną cechą członków tej organizacji jest troska o branżę, w której działają.

Dzięki powołaniu Stowarzyszenia właściciele myjni samoobsługowych mogą liczyć na wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu problemów, które napotykają w branży.

Jednym z ważnych zadań Stowarzyszenia są działania mające na celu ulepszenie jakości usług świadczonych przez myjnie samoobsługowe.

Na stronie www.myjniepolskie.pl możemy przeczytać, że Stowarzyszenie będzie reprezentowało interesy branży wobec organów administracji publicznej, sądów oraz na forum publicznym.
Członkowie Stowarzyszenia będą mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniach, konferencjach, szkoleniach, targach oraz innych wydarzeniach branżowych. Zrzeszeni przedsiębiorcy będą mili świetną okazji na wymianę doświadczeń i spostrzeżeń.

Zarząd stowarzyszenia w swoich planach ma również nawiązanie umów partnerskich w firmami działającym w branży myjni samochodowych.

By | 2022-12-05T12:18:46+00:00 Lipiec 14th, 2022|Blog|Możliwość komentowania Branża Myjni samoobsługowych doczekała się Stowarzyszenia została wyłączona

About the Author: